360°Dijital Performans Ajansı

Dijital Tasarım

Tek tip herkese uyan bir Dijital Pazarlama Danışmanlığı değil, her müşterimizin web sitesine özel dijital danışmanlık yapıyoruz.

Neler Yaparız

web tasarim

Kurumsal Web Tasarımı

Lova Dijital® web sitesi paketleri, bir web sitesinde ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Yapmanız gereken tek işlem size uygun paketi seçmek.Size özel tasarlanmış profesyonel web sitenizi çok uygun fiyatlara hazırlıyor, öncesi ve sonrası tüm işlemlerde yanınızda oluyoruz.Satın aldığınız web sitesi paketi için yalnızca tek seferlik ödeme yapar ve bir daha web siteniz için aylık veya yıllık ödeme yapmazsınız. Yıllık olarak sadece hosting ve domain yenileme ücreti ödersiniz. 

Bir erkek, başını elleriyle destekleyerek neşeyle gülümserken, arka planda dijital içerik oluşturma araçları simgeleri bulunan canlı bir görsel.

Grafik Tasarım Tasarımı

Grafik tasarım, başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için öncelikle sağlam bir brief gerektirir. Marka kültürü, iletişim dili ve varsa önceden belirlenmiş bir konsept gibi birçok önemli soru cevaplanmadan tasarım süreci ilerleyemez. Markanın değerleri, unsurları ve görselliği gibi unsurları yeniden tasarlamak isteyen markalar için sunulan bu hizmet, markanın iletişim parçalarını güçlendirir.

kurumsal kimlik tasarimi

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Baskı standartlarına uygun olarak tasarımlarınızı ayarlayabilir, sizin adınıza matbaa sistemine yükleyerek baskılarını takip edebiliriz. Tüm tasarım çalışmalarımızda olduğu gibi, kurumsal kimlik oluşturma projelerimiz de istişareli çalışma seçeneğiyle sunum/onay prosedürüyle işler. Kurumsal kimlik tasarımı aşamasının her anı, dilerse iş sahibiyle paylaşılır. Talep edilen düzeltmeler ve öngörüler, tasarım estetiği çerçevesinde değerlendirilerek çalışmalara uygulanır. Tasarım sürecine iş sahibinin birebir katılımı sağlanarak memnun edici bir sonuç elde edilir.

landing page

Landing Page Tasarımı

Landing page tasarımları ürün veya hizmetinize özel olarak tasarlanır, bu tasarımlarda sadece satılmak istenilen ürünün özelliklerine odaklanıldığı gibi, ziyaretçilerin sizinle hızlı iletişim kurmasını sağlayacak tüm kanallarla entegre çalışmalıdır. Landing Page’lerin amacı bilgi vermekten çok hedef kitleyi eyleme geçirmektir. Bu nedenle ziyaretçileri form doldurma, üyelik, video izleme ve satın alma gibi eyleme geçirecek çekicilikte, anlaşılırlıkta ve hızda olmalıdır. 

Dijital Pazarlama

Markanızı Güçlendirin

Dijital tasarım ile markanızı güçlendirin ve sektörel rekabet gücünüzü arttırın.

a

Satışlarınızı Arttırın

Dijital tasarım yoluyla daha çok ürün ve hizmet satışı için tasarımın gücünü kullan.

Brain

Başlık Metninizi Buraya Ekleyin

Dijital tasarım ile hedef kitlenizi anlayın ve aranızdaki iletişim bağını güçlendirin.

Dijital Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu alanda bulabilirsiniz.

Artnova Creative olarak, her müşterimizin ihtiyaçlarına göre özel tasarlanmış web siteleri sunuyoruz. Müşterilerimiz, markalarına uygun tasarım ve fonksiyonellikte web siteleri için detaylı bir danışmanlık sürecinden geçerler.
Artnova Creative, markanızın kimliğini ve değerlerini yansıtan özgün grafik tasarımlar sunar. Detaylı bir brief alarak, markanızın görsel dilini güçlendiririz.
Kurumsal kimlik tasarımı için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışırız. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak tasarımlar üretir, sürecin her aşamasında sizinle iletişimde kalırız.
Hedeflenen eylemleri gerçekleştirmeye yönelik olarak optimize edilmiş landing page'ler sunuyoruz. Ürün veya hizmet odaklı olarak tasarlanan bu sayfalar, ziyaretçilerin etkileşimini artırmak için özel olarak planlanır.