N°1 Türkiye'nin Dijital Tasarım Ajansı

Teslimat ve İade

ARTNOVA CREATİVE ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız almış olduğunuz hizmeti iade edebilirsiniz. Hizmeti satın aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.
Hizmet iadesi istekleriniz koşulsuz kabul edilecektir. Bunun için Hizmet İade Formunu doldurmanız yeterlidir.

İade Koşulları
Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no’lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekrar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.
Bu bakımdan;
1- Alan adı satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları uluslararası merkezden alındığı ve tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.
2- İçerik Yerleştirme Hizmeti: İlgili İnternet Sitesine özel içeriklerin, görsellerin hazırlanması ve yüklenmesi sonrasında verilen hizmetin tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.
3- SSL: İlgili İnternet Sitesi için Siteye Özel Uluslararası olarak oluşturulmuş güvenlik sertifikasının tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.
4- Otomatik SEO İçerik: İlgili İnternet Sitesi için özel olarak oluşturulan otomatik SEO içeriklerinin farklı bir İnternet Sitesine tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.
5- Tanıtım Yazısı Paketleri: İlgili İnternet Sitesi için özel olarak oluşturulan tanıtım yazıları ve bu tanıtım yazılarının belirlenen Sitelerde yayınlamasının ardından farklı bir İnternet Sitesine tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.
6- Hizmet iade isteği 15 gün içinde yapılmış olmalıdır.
7- Hizmet iade isteği yukarıda belirtildiği şekilde yazılı olarak (form doldurarak) yapılmalıdır.
8- İade isteyebilmek için hizmet ile ilgili ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanın aldığı kredi kartı komisyonu iade tutarından düşülecektir.
9- İade talebinde bulunduktan sonra e-mail ile faturanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. İade edilecek ürün/hizmet ile ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İade faturasının tarafımıza ulaşmadığı hallerde fatura KDV Bedeli iade tutarından indirilir.
10- Kargo, posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masrafla iade tutarından indirilir